21. Estetik Plastik Cerrahi Derneği Ulusal Kongresi, 14 – 15 Ocak 2017

20.12.2016
Değerli meslektaşlarımız, 2011 yılı itibari ile her yıl Ocak ayında yapılması kararlaştırılan Estetik Plastik Cerrahi Derneği’nin Ulusal Kongre’lerinin 21.’si 14 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında Hilton Bomonti Hotel, İstanbul’da, sizlerin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Kongremizde, Estetik Cerrahi’nin ana konuları ele alınacak olup, giderek artan plastik cerrahi dışı uygulamalar karşısında dernek üyelerinin en önemli savunma unsuru olan bilgi donanımlarını arttırmaya yönelik eğitimler gerçekleştirilecektir.

Düzenleme Kurulu tarafından Araştırma Görevlisi ve Asistanların katılımını kolaylaştırmak amacıyla bilimsel içeriği dolu ve ekonomik bir bütçe ile programı hazırlanmış olan kongremizde sizleri aramızda görmek bizleri sevindirecektir.

Sizlerle, 14 – 15 Ocak 2017 tarihlerinde Hilton Bomonti Hotel’de buluşmak dileği ile saygılarımızı sunarız

Tarih

14 – 15 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul’da, Hilton Bomonti Hotel – Kristal Balo Salonu’nda düzenlenecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Bildiri Başvuruları

Bildiri özetleri, epcd2017@seveneventcompany.com adresine gönderilebilecek olup, son gönderim tarihi 15 Aralık 2016’dır.

* Bildiri özeti gönderim kurallarında belirtilen kurallara uymayan gönderiler, bilimsel komite tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kongre Yaka Kartı

Kongreye katılan tüm katılımcılara yaka kartı dağıtılacaktır. Yaka kartı olmadan hiç kimse kongre alanına ve bilimsel oturumlara giremeyecektir. Yaka kartının kaybolması, unutulması vb. durumlarda kayıt masasına müracat edilmesi gerekmektedir.

Kongre ve Kurs Katılım Belgeleri

Kongreye katılan tüm katılımcılara, "Katılım Belgesi” verilecektir.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Kongre ve kurslar esnasında herhangi bir fotoğraf veya video çekimine müsade edilmeyecektir.

medikalakademi.com


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir