KBB-BBC Uzmanları Derneği 8. Kongresi

08.09.2016
KBB-BBC (Kulak, Burun, Boğaz-Baş,Boyun Cerrahisi) Uzmanları Derneği tarafından, 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında, Sakarya Güral Sapanca Otelde, "KBB-BBC Uzmanları Derneği 8. Kongresi" yapılacak olup kongre hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşılabilir:
Değerli Meslektaşlarım;

Sizleri 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Güral Sapanca Otel Sakarya’da düzenleyeceğimiz "İstanbul KBB BBC Uzmanları Derneği 8. Kongresi’ne” davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyorum.

Kongrenin ana teması "KBB ve BBC de Yeni Teknik ve Yaklaşımlar, Teknolojik Gelişmeler,  Workshoplar, Nasıl yapıyoruz - Video konferanslar” olarak belirlenmiştir.
Gelişen tedavi yöntemleri ve araçların öğrenilmesinin yanı sıra, farklı kliniklerde yapılan farklı uygulamaların tartışılmasına, interaktif panellere,  video konferanslara, poster bildirileri ile çeşitli workshoplara da yer verilecektir. Çok değerli hocalarımızın katkılarıyla, bilimsel yönden güçlü ve doyurucu bir kongre düzenlemeyi amaçlıyoruz.

Bu önemli etkinlikte tüm meslektaşlarımızla ve sizlerle beraber olmak, bilgi ve güzel anıları paylaşmak dileğiyle hepinize sağlık ve başarı dolu günler dileriz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Özgür Yiğit
Kongre Başkanı
Değerli Meslektaşlarım;

 

Kafa Tabanı Derneği 2. Kongresi’ni 23-24 Eylül 2016 da Güral Sapanca Oteli, Sapanca, Sakarya’ da yapıyoruz.

Bu kongre, konuların temel bilgiden gelişmiş bilgiye,  multidisipliner yaklaşımla farklı görüşlerin tartışılması amacıyla ile planlandı.

Bu yıl ki kongremizin iki ana konusu; Ponto-serebellar köşe patolojileri ve anterior fossa patolojilerini olacaktır.

Konular, beyin ve sinir cerrahisi, kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi, radyoloji, patoloji, radyasyon onkolojisi, endovasküler cerrahi, nörofizyoloji ve tümör biyolojisi perspektifi renkli bir şekilde mültidisipliner tartışılacaktır.

Katılımlarınızı ve katkılarınızı bekleriz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. İlhan Elmacı
Kafa Tabanı Derneği Başkanı

Değerli Meslektaşlarım;

İstanbul KBB BBC Uzmanları Derneğinin 22-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Güral Sapanca Otel Sakarya’da düzenleyeceği 8. Kongresinde Ses Konuşma ve Yutma Bozuklukları Derneği (SKYBD) olarak KBB Hekimleri, Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları ve Şan Eğitmenlerinden oluşan multidisipliner bir takım ile hazırladığımız panel, workshop ve konferanslara katılımınızı bekliyoruz. Her biri alanında uzman olan konuşmacılarla son gelişmelerin paylaşıldığı, bilimsel yönü yüksek ve dinleyicilere katkısı fazla olan bir toplantı gerçekleştirmek arzusundayız. Derneğimiz adına bilimsel katkıları için çok değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum. 

Sevgi ve saygılarımızla,

 

Dr. Kürşat Yelken
SKYB Derneği Başkanı


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir